درباره آوند الکترونیک

مجموعه آوند الکترونیک دومین مجموعه صنعتی شرکت دانش بنیان موج هوشمند فناوری‌های نوید است که با نام تجاری نوید، بیش از دو دهه است که در زمینه تولید تجهیزات دانش بنیان الکترونیکی مشغول فعالیت است. آوند الکترونیک یک ارائه دهنده پیشرو در حوزه خدمات تولید محصولات الکترونیکی در ایران است که با تجربه و تخصص غنی، خدمات عالی را به مشتریان ارائه می دهد و محصولات برتر را برای بهبود زندگی مردم ایجاد می‌کند. تیم‌های ما از بخش‌های مختلف به طور مشترک و کارآمد برای ارائه خدمات به مشتریان از بازارهای مختلف کار می‌کنند، خدمات ما از معرفی محصول جدید، مهندسی، تولید، مونتاژ برد الکترونیکی، مدیریت زنجیره تامین و سایر خدمات ارزش افزوده را شامل می شود.

درباره ما | آوند الکترونیک

ارزش های ما در آوند الکترونیک

تیم متخصص و کارآزموده

تیم متخصص و کارآزموده

استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز

استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز

نظارت بر کیفیت در همه مراحل پروژه

نظارت بر کیفیت در همه مراحل پروژه

شبکه تامین قطعات حرفه‌ای

شبکه تامین قطعات حرفه‌ای

درباره آوند الکترونیک

یکپارچگی، تخصص و نوآوری، نیروهایی هستند که ما را به سمت یک شرکت پایدار سوق می دهند و باعث میشوند که به مشتریان خود خدمات بهتری ارائه دهیم. ما در طول چرخه عمر توسعه محصول، از نزدیک با مشتریان کار می کنیم تا به آنها کمک کنیم ارزش و نتایج بیشتری را درک کنند.

ما در آوند الکترونیک تلاش می‌کنیم یک شرکت پایدار باشیم و قویاً معتقدیم که کار تیمی می‌تواند رویاها را محقق کند. ما برای توسعه تیم اهمیت زیادی قائل هستیم و همواره در تیم های تحقیق و توسعه، فروش، تدارکات یا تولید، متعهد به ایجاد برجسته ترین تیم هستیم. ما بستری برای توسعه کارکنان ایجاد می کنیم و آموزش های مختلفی را انجام می دهیم و مطمئن می شویم که کارکنان ما می توانند همراه با شرکت توسعه پیدا کنند. ما مفتخریم که تیمی حرفه ای و مسئولیت پذیر داریم تا بتوانیم همیشه نیازهای دقیق مشتریان را برآورده کنیم.